Megastar Tarkan, “fizy Tarkan Konserleri” turnesinin ikinci konserini Stuttgart’ta gerçekleştirdi. Megastar, sekiz konserlik maratonun ikinci gecesinde de temposu yüksek ve coşkulu bir konsere imza attı. Tüm biletleri tükenen konserde Tarkan’ı izlemek için binlerce seveni Hanns-Martin-Schleyer-Halle’ye akın etti. Tarkan, konser serisi kapsamında Frankfurt, Rotterdam, Düsseldorf, Münih ve Hamburg’da da sevenleriyle buluşacak.

Megastar Tarkan, Stuttgart Hanns-Martin-Schleyer-Halle’de de muhteşem bir konsere imza attı. 7 yıl aranın ardından çıkardığı “10” albümündeki şarkıların yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen efsane şarkılarını da seslendiren Megastar’a salonu dolduran binlerce seveni hep bir ağızdan eşlik etti.

Megastar, “Yolla” şarkısı ile sahneye çıktığı konserde, son albümü “10”da yer alan “Beni Çok Sev”, “Çay Simit”, “Hodri Meydan” gibi şarkılarının yanı sıra “Sevdanın Son Vuruşu”, “Kuzu Kuzu”, “Ölürüm Sana” ve “Şımarık” gibi çok sevilen şarkılarını da seslendirdi.

Tarkan Almanya ve Hollanda’da gerçekleşecek konser serisi kapsamında önümüzdeki günlerde Frankfurt, Rotterdam, Düsseldorf, Münih ve Hamburg’da da sevenleriyle hasret giderecek.

fizy Tarkan Konserleri Takvimi

1 Nisan 2018, Pazar … Frankfurt – Jahrhunderthalle (Tüm biletler tükenmiştir)

6 Nisan 2018, Cuma… Rotterdam – Ahoy Music Halle (Tüm biletler tükenmiştir)

7 Nisan 2018, Cumartesi … Düsseldorf – Mitsubishi Electric Halle

8 Nisan 2018, Pazar … Düsseldorf – Mitsubishi Electric Halle

14 Nisan 2018, Cumartesi … Munih – Zenith Halle

29 Nisan 2018, Pazar … Hamburg – Barclaycard Arena

CEVAP VER