2018 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 3 Yıldızlı Mersin Etabı’nda oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Avusturya’dan Katharina Schützenhöfer – Lena Plesiutschnig ikilisine kupa, madalya ve çeklerini Mersin Vali Yardımcısı Mahmut Halal ve TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Hollanda’dan Sanne Keizer – Madelein Meppelink ikilisini kupa, madalyaları ve çeklerini; Erdemli Kaymakamı Avni Kula’dan aldılar.

Turnuvanın üçüncüsü olan Slovakya’dan Andrea Strbova – Natalia Dubovcova ikilisine ise kupa, madalyaları ve çeklerini; Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Rusya’dan Leshukov/Semenov ikilisine ise madalya, kupaları ve çeklerini; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve TVF Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Çek Cumhuriyeti’nden Perusic/Schweiner ikilisi madalya, kupa ve çeklerini; TVF Disiplin Kurulu Üyesi Sezer Söylemez verdi.

Turnuvanın üçüncüsü olan Küba’dan Diaz Gomez Nivaldo – Sergio Gonzalez ikilisine ise madalya, kupa ve çeklerini; FIVB Plaj Voleybolu Teknik Delegesi Roberto Reggiani verdi.

Ayrıca; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, FIVB Plaj Voleybolu Teknik Delegesi Roberto Reggiani ile bu harika organizasyona ev sahipliği yapan ve bu harika organizasyonun Mersin Kız Kalesi’ne gelmesini ve organizasyonun başarıyla gerçekleşmesini sağlayan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin Valiliği adına Vali Yardımcısı Mahmut Halal ile Erdemli Kaymakamı Avni Kula‘ya şükran plaketi takdim etti.

CEVAP VER