Ana Sayfa MAGAZİN Koşu yaptık, yorulduk MAGAZİN Koşu yaptık, yorulduk By Haber Ola - Kasım 7, 2018 826 0 Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Manken Seçkin Piriler önceki gün Etiler Serafina’daydı. Bir arkadaşı ile mekana gelen Piriler, dostu ile birlikte yemek yedi. Manken, “Biraz koşu yaptık, tabi haliyle acıktık, yorulduk.” dedikten sonra mağazaları gezerek oradan ayrıldı. İLGİLİ İÇERİKLERYAZARIN DİĞER İÇERİKLERİ KÜLTÜR SANAT Beauty of Turkey Kraliçesi Yaren MAGAZİN Models of Turkey 2024 Ankara Fashion Week muhteşemdi MAGAZİN Nur Sönmez yaklaşan yaz sezonuna damgasını vurdu CEVAP VER İptal