İstanbul’un en uzun akvaryum tüneline sahip ViaSea Akvaryum’da köpek balıklarıyla dalma etkinliği 30 Ağustos’ta başlıyor. İstanbul’un fethinin canlandırıldığı dekorlarıyla süslenen akvaryumda 30 Ağustos’a özel su altı show’ları da ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Dünyanın ilk ve tek 8 fonksiyonlu marinası Viaport Marina’nın içerisinde konumlanan ViaSea Akvaryum, 88 metre tünel uzunluğu ile İstanbul’un en uzun akvaryum tüneli olma özelliğine sahip. On binlerce deniz canlısının içerisinde bulunduğu ve deniz üzerinde tasarlanan ilk akvaryum olan ViaSea Akvaryum “Denizin altını üstüne getiriyoruz” sloganı ile yoluna devam ediyor.

7 bin canlının içerisinde dalış heyecanı!

Kum kaplanı, Gitar, Yay Ağızlı ve Siyah yüzgeçli köpekbalıklarının bulunduğu ViaSea Akvaryum bayrama özel 30 Ağustos’ta ziyaretçilerini dev deniz canlılarıyla birlikte akvaryumda dalış keyfine bekliyor. 7 bin canlının içerisinde, balıkadamların eşliğinde dev akvaryumda yüzmek isteyenler, 250 TL karşılığında unutulmayacak bir gün geçirebilirler. 45 dakika sürecek olan dalış etkinliğinde dalış eğitimi, balık besleme, balıklar arasında yüzme ve profesyonel balıkadamlar gözetiminde de dalmanın tüm detayları ziyaretçilere aktarılacak.

Profesyonel balıkadamlar eşlik edecek

Ölmeden önce yapılması gerekenler arasında köpekbalıklarıyla yüzme etkinliğinin de yer alması gerektiğini belirten ViaSea Pazarlama Direktörü Zafer Mıhçakan, “Bu deneyimi herkesin yaşaması gerekiyor. Sualtı dünyasını canlılar arasında yüzerek deneyimlemek bir yana, dev köpek balıklarının arasında yüzme heyecanı bambaşka ”dedi. Eylül ayına özel dalmaya gelen ziyaretçilerinin fotoğraf ve video çekimlerinin yapılıp, hediye edileceğini de kaydeden Mıhçakan, “O özel anları ölümsüzleştirmek adına sualtı fotoğrafçılarımız ziyaretçilerimizin dalış anlarını fotoğraflayacaklar” diye konuştu. Güvenlik önlemlerinin de üst düzeyde olduğunu belirten Mıhçakan, “Profesyonel balıkadamlarımız ile birlikte dalışı gerçekleştiriyoruz. Balıklarımız kendilerine oldukça alışkın. Bu sebeple herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmaması adına tüm önlemlerimizi aldık” diye konuştu.

ViaSea Karnavalı başlıyor!

ViaSea Akvaryum’un yanında Tema Park ile de ziyaretçilerine en eğlenceli bayram hediyesini vermeye hazırlanan ViaSea, dev karnaval ekipleriyle de unutulmaz gösteriler hazırladı. Bando korteji, tahta bacaklar, ünlü dans ekipleri ile bayramı doyasıya eğlenceye çevirecek olan ViaSea Tema Park ve Akvaryum’da bayram kampanyası da hazır. 4 kişilik bir ailenin tüm gün sınırsız eğlence fiyatı kişi başı 79 TL yerine 59 TL olacak. Viaport Marina ve ViaSea bayramı bayram tadında geçirecek.

CEVAP VER