Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Karaşar, Köseler, Saray ve Doğançalı Mahallelerinde İlçe Kaymakamı ve İlçe idare amirleri ile birlikte hemşehrilerle bir araya gelen Başkan Kaplan çeşitli incelemelerde bulunarak mahalle sakinlerini dinledi.

ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

Şehit Yılmaz Tanrıseven’in annesi Emine Tanrıseven’i İlçe Kaymakamıyla birlikte Üreğil Mahallesinde ziyaret eden Başkan Tuncer Kaplan, Şehitlerin emaneti olan ailelerinin milletin gönlündeki yerinin çok büyük olduğunu söyledi.

Evlatlarını vatan ve milletin bekası için şehit veren ailelerin her zaman baş tacı olduğunu vurguladı. “Vatanın ve milletin bekası, bayrak ve ezan için canlarını veren evlatlarınızın hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Ne yapsak sizlerin de acısını hiçbir zaman dindiremeyiz. Ancak bu devlet ve millet her zaman sizin yanınızda. Sizler bu milletin baş tacısınız.” dedi.

SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Bölge Milletvekili Nevzat Ceylan’ın ve İlçe teşkilatının da katılımlarıyla sanayide bulunan esnafla bir araya gelerek onlarla sohbet edip istişarelerde bulundu.

BAŞKAN KAPLAN YAŞLI, ENGELLİ, HASTA VE TAZİYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Bölge Milletvekili Nevzat Ceylan ve İlçe teşkilatıyla birlikte engelli, yaşlı, hasta vatandaşlara ziyaretler gerçekleştiren Tuncer Kaplan “Bizler belediye olarak ilçemizdeki engelli, yaşlı, hasta ve yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek hatırlarını sormak, yanlarında olduğumuzu bildirmek istiyoruz. Bu nedenle göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizdeki ailelerimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Elimizdeki kaynaklarımızı, imkanlarımızı bu insanlara ulaştırmaya onlara dokunmaya gayret ediyoruz ” dedi.

CEVAP VER