Adını mitolojinin efsane balığından alan MEOS BALIK dün akşam organizasyonunu Rönesans Ajans’ın üstlendiği “Miss & Mr Model Of Turkey” yarışmacılarını ağırladı. 

16 erkek ve 16 kadın modelden oluşan yarışmacılar, Ege’nin çeşit çeşit mezeleri ve birbirinden lezzetli balıklarıyla donatılan yemek masasında yorgunluklarını attılar. Meyve, sebze ve balıkların Cunda’dan geldiği MEOS BALIK’ta yarışmacılar 15 kg. ağırlığındaki Minekop balığı ile hem fotoğraf çektirdiler hem de yarışma öncesinde sağlıklı beslenerek zindeliklerini korudular.

Aqua Florya’daki MEOS BALIK’ın kurucusu Mehmet Fener gecede yarışmacılara başarılar dileyerek şunları söyledi; “32 değerli genç yarışmacımızı bu gece Meos Balık’ta ağırlamaktan onur duyduk. Yarışma öncesi heyecanlarını bir nebze azaltabildiysek ne mutlu bize. Hepsi birbirinden güzel ve yakışıklı genç kardeşlerimiz. Geleceğin Kıvanç Tatlıtuğ’u Serenay Sarıkaya’sı belki onların arasından çıkacak. Şu ana kadar gördüğüm kadarıyla kızlarımızın da erkeklerimizin de bu tür yarışmayla kariyer yapmış oyunculardan hiçbir eksikleri yok.  İçlerinden birer kişi Miss & Mr. Model Of Turkey yarışmasının birincisi olacak ama bana göre hepsi bu yarışmanın birincisidir. Hepinize en içten dileklerimle başarılar diliyorum.’’

CEVAP VER