Ege’nin mavi sularına açılan Bodrum masalsı bir Hint Düğününe evsahipliği yapıyor. Tüm dünyanın yakından takip ettiği görkemli düğün Hindistan’ın en varlıklı ailelerini bir araya getirdi.

Hindistan’ın en zengin ailelerinden Wellknown polyesterin sahipleri Anil ve Micharu Gupta’nın oğulları Rahul Gupta ile Sunil ve Rahmi Agarwal’ın kızları Harshita Agarwal düğünlerini yapmak için Bodrum’u tercih etti. 4 Temmuz’da başlayan ve 7 Temmuz’a kadar devam edecek olan masalsı düğün Lux Bodrum Hotel’ de gerçekleşiyor.

Düğün için Hindistan’dan 250 kişilik misafir grubuna karşılık yaklaşık 300 kişilik özel ekip Bodrum’ a geldi. Hindistan’ın en varlıklı ilk 20 ailesi içinde bulunan düğün sahipleri, aylar öncesinden hazırlıklara başlanan düğün için hiçbir harcamadan kaçınmadı. Farklı etkinlikler ve sanatçılarla renklenen düğün için seçkin davetliler, Türk Hava Yolları’ndan özel olarak kiralanan A330 ile Hindistan’ın Bombay kentinden direkt olarak Milas-Bodrum Havalimanına geldi. Masal tadında gerçekleşen düğün, Hint basını tarafından da yakından takip ediliyor. (Haberola-Necdet Gürsoy)

 

CEVAP VER