Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın talimatıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında çevre düzenlemesi tamamlanan Beypazarı Şehitliği’ne Ay yıldızlı bayrağımızın ve Beypazarlı şehitlerimizin adının yazılı olduğu bir kompozisyonla hazırlanan yeni şehitlik anıtı yapıldı.

“Bu topraklar üzerine döktükleri her damla kanla yeniden ve yeniden bu vatanı vatan yapan, vatan, millet ve bayrak uğrunda gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimiz için ne yapsak azdır” diyen Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Şehitlik Anıtı’nda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, “Kahraman Şehitlerimizin isimlerini yaşatmak adına güzel bir çalışma yaptık. Yaptığımız bu çalışma ile şehitliğimizi ziyarete gelen vatandaşlarımız şehitliğimizde yatan kahramanlarımızı isimleri ile öğrenip hatırlayacak, Vatanı ve Bayrağı için kanlarını dökmüş aziz Şehitlerimiz için yaptığımız her hizmet bizim için gurur vesilesidir’’ dedi.

CEVAP VER