Geçtiğimiz gün Ankara’nın en prestijli eğlence mekanlarından Sahne Ankara’da muhteşem bir performans sergileyen ve sahnesinde bir anlamda yeni şarkısının başarısını kutlayan  Ebru Yaşar, uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir geceye imza attı.
Rezervasyonları günler öncesinden dolan konserine “Ben Ne Yangınlar Gördüm” ile başlayan başarılı sanatçı, dillere dolanan şarkıları ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle ayakta alkışlandı.
Geçtiğimiz gün Nur Yerlitaş’ı ziyaret ederek büyük bir vefa örneği sergileyen ve Ankara konserine ziyaretinin ardından Yerlitaş’a hazırlattığı millenium şıklığını yansıtan özel bir elbise ile çıkan Ebru Yaşar, güzelliği ve zerafeti ile göz kamaştırdı. Yakın dostuna sahneden bir kez daha geçmiş olsun diyen ve “Nur Yerlitaş bu ülkede modaya yön veren bir isim. Bugün sizlerin karşısında giydiğim elbisem onun imzasını taşıyor. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşup hepimizi sevindirecek.” ifadeleriyle Yerlitaş’a moral mesajı gönderen Ebru Yaşar, salonda bir kez daha alkış tufanı kopardı.
Yaklaşık iki saat kaldığı sahnesini misafirlerinin yoğun isteği üzerine yarım saat daha uzatan güzel sanatçı, etkinlik alanındaki masaları tek tek dolaşarak tüm hayranları ile hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmedi.

CEVAP VER