Hasan Can Kaya, Büşra Pekin ve Barış Yıldız’ın başrollerinde yer aldığı “Çok Aşk” filmi, ANKAmall AVM’deki özel bir gösterimle Ankaralı seyircisiyle buluştu. Ünlü komedyen, oyuncu ve filmin senaristi Hasan Can Kaya ile oyuncu Büşra Pekin’in katıldığı özel buluşma Ankara izleyicisinden yoğun ilgi gördü.

Başrollerinde Hasan Can Kaya, Büşra Pekin, Barış Yıldız gibi ünlü oyuncuların rol aldığı ve 27 Ekim’de gösterime giren “Çok Aşk” filminin başrolleri Hasan Can Kaya ile oyuncu Büşra Pekin, filmin özel gösterimi ve özel söyleşi için 1 Kasım’da ANKAmall AVM’de seyirciyle bir araya geldi.

GÖSTERİMDEN ÖNCE BAŞROLLERLE SÖYLEŞİ

Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin, ANKAmall AVM’deki film gösterimi öncesi coşkulu bir kalabalıkla söyleşi yaptı. Ankaralılar söyleşi alanını ve sonrasında da sinema salonlarını doldurdu. İkili, film öncesi salonları gezip, seyirciyle tekrar bir araya da geldi.

“HAYATIMDA İLK DEFA DÜNYA KUPASI’NA GİDEBİLECEK PARAM VARDI, FİLMDEN DOLAYI GİDEMEDİM AMA PİŞMAN DEĞİLİM”

“Filmde unutamadığınız bir anı var mı?” sorusuna esprili bir dille “Çok para yatırdığımızı unutamayacağım” şeklinde cevap veren Kaya “Hayatımda ilk defa Dünya Kupası’na gidebilecek param vardı, filmden dolayı gidemedim. Ama sağlık olsun, hiç pişman değilim. Çünkü Uğur Yücel hayranıyım ve bu filmde kendisiyle çalışma fırsatım oldu. Onunla çektiğim her sahne, benim için unutulmazdı. Arşivimize böyle bir film eklediğimiz için Büşra da ben de çok mutluyuz.” diye konuştu.

HASAN CAN’LA BİRLİKTE OLUP DA EĞLENMEMEK MÜMKÜN MÜ”

Filmin başrol oyuncularından Büşra Pekin ise film hakkında “Çok güzel bir film çektik. Filmin bizde yarattığı etki, çok güzeldi. Her sahnesinde keyif aldım. Zaten Hasan Can’la birlikte olup da eğlenmemek, keyif almamak mümkün değil” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kültür Merkezi’nin (BKM) kendisine katkısının sorulması üzerine, çok fazla katkısı olduğunu belirterek yanıt veren Pekin, “Önce bir şey üretiyorduk ve seyirciden reaksiyon alarak neyi doğru, neyi yanlış yaptığımızı öğreniyorduk. Benim için faydaları elbette sonsuz oldu.” şeklinde konuştu.

KAYA’DAN “ÇOK AŞK 2” ÇEKİLECEK MÜJDESİ

Hasan Can Kaya, söyleşi esnasında ayrıca “Çok Aşk 2” filminin de çekileceği müjdesini verdi.

Kaya, “Konuşanlar”la ilgili bir soruyu da “Bir talk-show bundan daha başarılı olamazdı. Konuşanlar’la ilgili umutluyum. En az 3-4 sene daha böyle devam edeceğini düşünüyorum.” diyerek yanıtladı.

CEVAP VER