Bingöl Valiliği’ne atanan Mamak Kaymakamı Ali Mantı onuruna Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Lale Restaurant’ta veda yemeği düzenledi.

Görev yaptığı 2015-2017 yılları arasında Mamak’a yaptığı hizmetler ve samimiyeti ile vatandaşın büyük sevgisini kazanan Kaymakam Ali Mantı’ya bu özle gecede, eşi Işıl Mantı, Mamak Belediye Bakanı Mesut Akgül, Eşi Zeliha Akgül, Yenimahalle Kaymakamı Selda Dural, Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara, Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, Mamak Müftüsü Ramazan Ilıkkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, muhtarlar ve protokol üyeleri eşlik etti.

Mamak tarihinde ilk

Mamak halkına yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakam Ali Mantı’ya teşekkür eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, yeni görevinde başarılar diledi. Akgül, “Başlangıçlar, bitişler bu işin içerisinde var. Bu anlamda duygusal anlar yaşanıyor. Aslında bu bir veda gecesi değil vefa gecesidir. Kaymakamımız Ali Mantı’yla birlikte çok güzel mesailerimiz oldu. Başarılı işlere imza attık. Ayrıca Mamak’ tarihinde de ilk defa bir kaymakam, vali oldu” dedi.

Çifte mutluluk yaşadı

Mamaklılar’ın güzel şeyleri hak ettiğini dile getiren Kaymakam Ali mantı “İlçemize hizmet etmek için bütün kurumlarla tam bir uyum içinde görev yapmaya çalıştım. Ayrıca çalışkan, ufku geniş bir belediye başkanıyla çalışmak benim için güzel bir şanstı. Onuruma verilen veda yemeğini düzenleyen Belediye Başkanımız Mesut Akgül’e ve davete icabet eden herkese teşekkür ederim. Ayrıca bugün eşimle evlilik yıldönümümüz. Çifte mutluluk yaşıyorum” dedi. Konuşmanın ardından Başkan Akgül, Kaymakam Mantı’ya teşekkür plaketi takdim etti.

CEVAP VER