1907 Fenerbahçe Derneği ve 1907 Ünifeb Derneği (Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği) üyesi üniversite öğrencileri Anıtkabir’i ziyaret etti. Her yıl 10 Kasım’da geleneksel olarak düzenlenen Anıtkabir ziyaretine Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Y. Koç ile birlikte yönetim kurulu üyeleri, 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ruşen Çetin ve dernek yöneticileri katıldı.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 80’inci yıl dönümünde Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Y. Koç ile birlikte 1907 Fenerbahçe Derneği ve 1907 Ünifeb üyeleri Anıtkabir’i ziyaret etti. Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 39 ilde yer alan 62 üniversiteden yaklaşık 5 bin üniversite öğrencisinin katıldığı ve bu yıl 15’incisi gerçekleştirilen ziyaret Aslanlı Yol’dan başlayarak Atatürk’ün mozolesi önünde son buldu. Ziyarete katılan öğrenciler Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla anarken, devrimlerine olan bağlılıklarını bildirdi.

Anma Töreni’ne, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Y. Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ruşen Çetin ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri, Dernek Üye ve Çalışanları katılım gösterdi. Törenin ardından Anıtkabir Komutanlığı’na kısa bir teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette Dernek Başkanımız Ruşen Çetin tarafından günün anısına Anıtkabir Komutanı Piyade Kıdemli Albay Cüneyt Rakunt’a imzalı Fenerbahçe forması takdim edildi.

CEVAP VER