Çekimleri devam eden Zohak filminde “Falcı Seval” karakterini canlandıran ödüllü oyuncu Seyhan Arman’ın İzmit’teki sahne çekimleri yapıldı.

Başrollerini Erkan Çelik ve Seda Kement ’in paylaştığı yönetmenliğini Adem Uğur’un yaptığı gerilim-dram türündeki Zohak film setinin neşe kaynağı Seyhan Arman’ın canlandırdığı Falcı Seval, çekimler sırasında espirileriyle setin defalarca durmasına neden oldu.

Oyuncuların gülmekten sahne çekemedikleri korku filminde Seyhan Arman canlandırdığı falcı Seval karakteri için şunları söyledi: “Seval aslında sahtekar fakat işi iyi pazarlayan bildik bir falcı. Astrolog ve renk bilim uzmanı olduğunu iddia eden Seval adeta bir “üç harfliler’’ uzmanı edasında biraz tuzlu sosyete falcısı. Fakat çok sempatik, dışa dönük ve esprili. İzmit çekimlerimiz bitti, İstanbul’da çekilecek bir iki sahnem var ve şimdiden Seval’i özledim desem yalan olmaz. Oynaması çok zevkli bir karakter. Umarım seyirci de bizim sette eğlendiğimiz kadar eğlenir Seval’le.’’

Özgün konusuyla dikkat çeken filmin senaryosunu Ali Dadlı yazdı. Film Türkiye ile eş zamanlı olarak Almanya, Fransa ve Azerbaycan’da ocak ayında vizyona girecek

Aynı zamanda filmin oyuncu kadrosunda Gamze Bayraktaroğlu, Seyhan Arman, Gizem Nur Doğan, Ahmet Özyavuz, Abdullah Şekeroğlu, Bülent Yaşık, Anıl Yıldız ve Nigar Navruzova yer alıyor.

CEVAP VER