“Skordan bağımsız, spora bağımlı” sloganıyla yepyeni spor dergisi Scoreboard yayın hayatına başladı. Güçlü ekibi, doğru ve güvenilir kimliğiyle Scoreboard aylık olarak yayınlanacak. Scoreboard’da geçmişten günümüze başarılara imza atmış sporcuların hikayelerini, sporun bilinmeyenlerini, unutulmaz öyküleri ve analizleri spor basınının usta isimleri kaleme alıyor. Görsel ve içerik anlamında yenilikçi, vizyoner bir yaklaşımla hazırlanan dergi; atletizmden voleybola, basketboldan hentbola, futboldan jimnastiğe ve amatör sporlara kadar her dalda içeriğe yer veren perspektifiyle okuyucularla bir araya geliyor. 

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler’in ilk sayının kapağını süslediği Scoreboard’da; Dünya Şampiyonu Güreşçi Rıza Kayaalp’in hikayesi, kadın futbolunun yükselişi, Sepp Piontek sohbeti ve jimnastiğin yeni nesil temsilcileri yer alıyor. Dergi ilk sayısında “Haberin derini, görselin estetiği, ayrıntı, özen ve sporun her rengi her branşı ile” okuyucularına merhaba diyor.

Tayfun Bayındır liderliğinde hayata geçen Scoreboard’un Yayın Yönetmenliğini Ediz Sırapınar yapıyor. Attila Gökçe, Şansal Büyüka, Ercan Güven, Merve Toy, Murat Ağca gibi önemli isimler de röportajları ve yazılarıyla Scoreboard’da yer alıyor. Sporun tüm dallarından zengin bir yelpazede içeriği barındıran Scoreboard, her ay Getir uygulaması ve tüm bayilerde sporseverlerle buluşuyor.

 

CEVAP VER