Rock müziğinin sevilen ismi Seksendört, İsfanbul’ da hayranlarıyla buluştu. Dillerden düşmeyen yeni şarkısı ‘ Anlayamazsın’ ı fanlarıyla birlikte hep bir ağızdan seslendiren grup, rock müzik fırtınası yaşattı. Yeni şarkılarının yanı sıra ‘ Söyle, Ölürüm Hasretinle, Akıyor Zaman’ gibi şarkılarını da sahnede seslendiren Seksendört, yaklaşık iki saat sahnede kaldı.

Grup, kendilerini dinlemek için gelen İsfanbul’u dolduran izleyicilerle birlikte selfie çekinmeyi de ihmal etmedi.

Yağmur’a rağmen sahneden inmediler

Seksendört, kendisini dinlemeye gelen hayranlarına yağmur altında konser vermeye devam etti. Yağmura rağmen konserden ayrılmayan hayranları hep bir ağızdan şarkılara eşlik ederek doyasıya müzik keyfi yaşadı. ‘Uzun ince bir yoldayım’ şarkısının rock versiyonunu da sahnede seslendiren grup büyük alkış aldı.

Türkiye’nin en eğlenceli, yeni etkinlik ve konser alanı İsfanbul’da Açıkhava Konserleri tüm hızıyla devam ediyor!

Hayata geçirdiği yeni yatırımlar kapsamında ve İstanbul ile bütünleşme amacıyla Vialand markasını yenileyerek yoluna yeni isim ile devam eden, Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi İsfanbul’da Açıkhava Konserleri bu yaza damgasını vuruyor.

İsfanbul Tema Park’ın içerisinde yeni açılan, Türkiye’nin en büyük açık hava led ekranına sahip 10 bin kişilik etkinlik ve konser alanında birbirinden ünlü isimler Eylül ayı boyunca unutulmaz gecelere imza atacak.

CEVAP VER