Türkiye’nin en başarılı kadın sopranolarından Banu Karaca geçtiğimiz akşam Wyndam Grand Klamış Marina Hotel’de yer alan Ouzu’da sahne aldı.

Hakan Aysev ile olan sürpriz evliliği kısa sürede biten ve sahnede kendisini tam anlamıyla müziğe adadığını her fırsatta dile getiren Karaca, enerjisi ve performansıyla kendisini dinlemeye gelen müzikseverlerden tam not aldı.

Sahne için tercih ettiği süper mini elbisesiyle dikkat çeken başarılı sanatçı, güzelliğiyle de herkesi kendisine hayran bıraktı.
Programının finalini İzmir Marşı ile yaparak mekandaki coşkuyu doruklara çıkaran Banu Karaca, ”Tüm dünyanın önünde saygıyla eğildiği Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, özlem ve rahmetle anıyorum. Bugün burada sizlerle birlikte şarkılar söyleyebiliyorsam, bugün kadınlar ülke ekonomisine ve iş gücüne hatırı sayılır bir katkı yapabiliyorsa bu O’nun sayesindedir.” diyerek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andı ve ekledi; ”Geleceğe umutla bakabilen nesiller yetiştirecek eğitim ordusunun her bir ferdine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin sabrı ve gayreti ile bu ülke ilelebet payidar kalacak…”

CEVAP VER