Turkish Airlines Challenge öncesinde organize edilen ve 24 takımın katıldığı Turkish Airlines Pro-Am müsabakasında, Oscar Lengden’in önderliğinde, Recep Turan, Ayhan Karaağaç ve Deniz Cuha’dan oluşan Taurus takımı -44’le zirveye çıktı.

Turkish Airlines Challenge öncesinde organize edilen Turkish Airlines Pro-Am müsabakasında, amatör golfçüler profesyonellerle aynı sahayı paylaşma heyecanı yaşadı. 4’er kişiden oluşan toplam 24 takımın katıldığı organizasyonda, 24 profesyonel 72 amatör golfçü mücadele etti.

Gloria Golf Kulübü’nün New Course sahasında yapılan ve güzel bir havada oynanan müsabakada takımların aldığı başarılı skorlar dikkat çekti.

Düzenlenen müsabada, Oscar Lengden’in önderliğinde, Recep Turan, Ayhan Karaağaç ve Deniz Cuha’dan oluşan Taurus takımı -44’le zirveye çıktı.

Türk Hava Yolları şampiyon olan takım oyuncularına, uluslararası gidiş dönüş Businnes Class uçak bileti hediye etti.

Taurus Takımı gibi müsabakayı -44’le tamamlayan Bernd Ritthammer önderliğinde, Mehmet Aygün, Nevzat Habalı ve Yavuz Küçük’ten oluşan Titanic takımı, son 9 çukurda rakibinden daha az puan aldığı için aynı skorla oyunu ikinci sırada tamamladı.

Turkish Airlines Challenge Pro-Am’de Oscar Stark önderliğinde, Kani Özsoy, Mehmet Kılavuz ve Yücel Türkay’dan oluşan Ankara Takımı -40’la üçüncü, Garrick Porteus önderliğinde, Durmuş Keçeli, Yusuf Erdem ve Fatih Sönüz’den oluşan Montgomerie takımı ise -39’la dördüncü oldu.

Kazananlara ödüllerini Turkish Airlines turnuva direktörü Neill John Briggs, Türk Hava Yolları temsilcisi Melda Tekin, Türkiye Golf Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Alper Alp ve bir dönemin ünlü İngiliz futbol yıldızı David Platt takdim etti.

Turkish Airlines Challenge 2018, Antalya Belek’te yer alan Gloria Golf Kulübü’nün New Course sahasında 26 Nisan Perşembe günü saat 07:00’de başlayacak.

 

CEVAP VER