Ana Sayfa HAVACILIK THK Şube Saymanlarına eğitim verildi HAVACILIK THK Şube Saymanlarına eğitim verildi By Haber Ola - Mayıs 17, 2017 876 0 Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Eskişehir İnönü Havacılık Eğitim Merkezi’nde THK şube saymanlarına eğitim verildi. 13-14 Mayıs’taki eğitime THK Genel Sekreteri Salim Kaya ve Teftiş Kurulu Başkanı Yücel Zengin de katıldı. İLGİLİ İÇERİKLERYAZARIN DİĞER İÇERİKLERİ HAVACILIK Frecce Tricolori Kuzey Amerika Turu’nda HAVACILIK “Uluslararası Antalya Türkiye Fly 2 Troy Festivali” yapıldı HAVACILIK Londra’da tarihi an: Avusturyalı wingsuitçiler Tower Bridge üzerinden uçtu CEVAP VER İptal