Beypazarı Belediyesi, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ‘‘Yaşlı Evde Bakım Hizmeti Ekibi’’ ilçedeki yüzlerce yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşa yardım eli uzatıyor.

Sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında faaliyetlerini sürdüren Beypazarı Belediyesi, evde bakım hizmetine ihtiyaç duyan hasta, engelli ve yaşlılara ulaşarak, sıcak yemek ve kuaförlük hizmetlerinin yanı sıra pek çok kolaylıkla vatandaşlara ulaşıyor.

Beypazarı Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü Ekipleri, kişisel bakımını sağlayamayan bireylerin, kişisel bakımlarını gerçekleştirip, hastaların yaşadıkları ortamı sağlık koşullarına uygun hale getirerek, evlerinde her türlü temizlik işlemlerini gerçekleştiriyor.

İlçedeki yaşlı ve hasta vatandaşların her daim yanlarında olduğunu ifade eden Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, “Evde bakım hizmetinde amaç, vatandaşımızın yaşam kalitesini yükseltmektir. Bu hizmet, çevresi tarafından bakımı gerçekleştirilemeyenler için verdiğimiz bir hizmettir. Bu vatandaşlarımız, Beypazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüyle iletişime geçerek başvuruda bulunabilirler” diye konuştu.

CEVAP VER