Güzel şarkıcı Cevher önceki gece Chin Chin’de sahne aldı. Derin göğüs dekolteli püsküllü siyah elbiseyle sahneye çıkan başarılı şarkıcı Cevher “Benim Dünyam” isimli parçayla hayranlarını selamladı.

Sevilen şarkıları art arda seslendiren Cevher, Chin Chin’de kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Arabesk konseptli geceye Selami-Didem Şahin, Hülya-Başar Hacısüleymanoğlu, Esen Ziyal, Esra Öztürk, Mithat-Çiğdem Erdem, Ogün Okat gibi ünlü isimler de katılırken Cevher puslu sesiyle müzikseverlerin kulaklarının pasını sildi. Güzel şarkıcı Cevher kendisini dinlemeye gelen Selami Şahin’i sahneye davet etti. Sahneye çıkan Selami Şahin ” Bu şarkıyı eşime yazdım. Hep birlikte “Özledim” diyelim.” diyerek Cevher ile muhteşem bir düet gerçekleştirdi. Selami Şahin şarkı boyunca şarkıyı yazdığı eşi Didem Şahin’nin gözlerini içine bakarak okudu. Selami Şahin büyük  alkışlar eşliğinde yerine geçti. Cevher  performansına hız kesmeden devam ederken Selami Şahin şarkıları da seslendirdi. Cevher ses performansının yanı sıra dans şovu ile konuklar tarafından tam puan aldı. 

Yaklaşık olarak iki saat sahnede kalan Cevher  “Bir Bilebilsen” şarkısıyla alkışlar ve tezehüratlar eşliğinde sahnesini noktaladı.

CEVAP VER