Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), Yönetim Toplantısını 19-20 Mayıs 2017 tarihlerinde Gaziantep’te düzenliyori.

PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü, Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanı Kenan Bozgeyik başkanlığındaki Yönetim Toplantısı’nda 2017 yılının ilk ve ikinci çeyreğindeki faaliyetler genel olarak ve ürün bazında değerlendirildi. Ayrıca Şirket’in 2017 yılı stratejisi, planlaması ve hedefleri gözden geçirildi.

Açılışına Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın telekonferansla katıldığı Yönetim Toplantısı’nda Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Müsteşarı Suat Hayri Aka, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Bakanlık üst yönetimi, PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Yardımcıları ve 82 PTT Başmüdürü bir araya geldi.

“Güçlü Türkiye’nin Yenilenen PTT’si” başlığıyla gerçekleştirilen toplantıda tüm Türkiye genelindeki ve uluslararası alandaki faaliyetler detaylı bir şekilde ele alındı.

2017 yılı stratejilerinin odağına büyüme hedefini ve bir dünya markası olma vizyonunu koyan PTT A.Ş., Gaziantep’te gerçekleştirdiği Yönetim Toplantısı’ndaki değerlendirmeler, tespitler ve öneriler doğrultusunda başarı çıtasını daha da yükseltmeyi amaçlıyor.

CEVAP VER