Modaya yön veren tasarımlarıyla şehirli kadının vazgeçilmez tutkusu Nur Sönmez Fashion One Tower AVM’de yaz sezonu açılışında muhteşem bir parti düzenledi…

One Tower’da çok şık bir davet ile misafirlerini ağırlayan Nur Sönmez’in partisinde; mağazada bulunan rengârenk kıyafetler ise, sosyetenin ünlü hanımlarının gönlünü fethetti.

Aynı zamanda doğum gününü de dostları ile kutlayan Nur Sönmez’in mutluluğu ise gözlerinden okunuyordu. Sezonun renkleri ve yeni modellerinin bulunduğu giysileri Joker ajans Kızları muhteşem bir defile ile gelen misafirlere tanıttılar.

Koreografisini Burak Özdemir’in yaptığı defilede ajans modelleri katılımcılar tarafından ilgi ile izlenirken, Nur Sönmez Defile sonunda alkışlar eşliğinde podyumda yerini aldı.

ÜÇÜ BİR ARADA ETKİNLİK

Defile; Yaza merhaba partisi ve Doğum gününü kutlayan Nur Sönmez güzel havanın ve sıcaklarında etkisiyle sosyeteyi evden çıkardı!  Birçok seçkin davetlinin katılımıyla muhteşem geçen doğum gününde uzun bir aradan sonra ilk kez birden çok sosyetiği bir araya getirdiği için Nur Hanım ayrıca mutluluğunu da dile getirdi.

NUR SÖNMEZ; “KADINLARI GİYDİRMEK, ÇOK GÜZEL VE KADIN OLMAK MÜKEMMEL BİR DUYGU”

Doğum günü pastasını kesmeden önce kısa bir konuşma yapan Nur Sönmez; “Bugün beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Yurtdışından ve başka şehirlerden gelen dostlarımla olmak çok güzel. Kadınları giydirmek, çok güzel bir şey ve kadın olmak zaten mükemmel bir duygu. Hanımların gardıroplarına ve özel günlerine imza atıyoruz. Biz burada kocaman bir aileyiz, bu güne kadar büyük işler başardık. Bu gün benim doğum günüm ve bana eşlik ettiniz sağ olun. Hep Beraber pastamızı, kesip dileğimi tutacağım. Unutmayın kadınlar her şeyin en güzelini hak ediyor” dedi.

PARTİDE EĞLENCE DORUKTAYDI

DJ Mari’nin müzikleri ile partide dans eden misafirler, Vaisax Volkan İldiç’in muhteşem performansı ile adeta coştular. Nur Hanım’ın arkadaşlarından Gizem Aktaş ise çıplak sesiyle Ajda Pekkan’dan çok güzel bir eseri Doğum günü kızı için seslendirdi. Joker Ajans modellerinin renkli defilesi sonrası devam eden parti geç saatlere kadar sürerken, misafirlerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

NUR SÖNMEZ “KOCAMAN BİR AİLE OLARAK ÇIKTIĞIM BU YOLDA BENİ DESTEKLEYEN TÜM HANIMLARA TEŞEKKÜRLER”

Tüm sevdikleri, dostları ve müşterileriyle beraber doğum gününü kutlayan ve rengarenk giysiler ile keyifli bir defile sunulduğunu dile getiren  Nur Sönmez; “ Desteklerinden dolayı Joker Ajans ailesine çok teşekkür ediyorum, onlar mükemmel bir ekip ve harikulade bir organizasyon gerçekleştirdiler. Çok uzun zamandır bu işi yapıyorum ve insanların bana olan güveninden ve iyi niyetlerinden çok mutluyum. Kocaman bir aile olarak çıktığım bu yolda beni destekleyen tüm hanımlara teşekkür bir borç bilirim. Kadın olmak mükemmel bir duygu, kadınları giydirmek ise mükemmel ötesi. Mağazada olan ürünlerde, modern modayı takip eden ve zevklere göre yönelik, şehirli kadınlara hitap eden ve Ankara havasına uygun şeyler seçmeyi mağazamda tercih ediyorum. Ankara da çalışan hanımların işyerinde giyebilecek, tatilde veya şehir içerisinde nasıl daha şık bir hale gelebiliriz diyeceği ürünleri sunmaktayım. Bütün kıyafetler müşterilerim için tek tek seçilmektedir. Bu arada mağazamıza 10 günde bir olmak üzere yeni ürünler gelmektedir. Cansız mankenlerimiz ve giysi modellerimiz sürekli değişmektedir. Tek düze gitmek; Ben Nur Sönmez için olanaksız. Ayakkabıdan çantaya, aksesuara kadar her şey mevcut mağazamızda.  Bir bayan bize geldiğinde baştan aşağı giyinip çıkabiliyor” şeklinde konuştu. 

 

 

CEVAP VER