Dünyada White Party konseptinin yaratıcısı Nikki Beach, Bodrum’daki 2. yılını White Party ile kutladı. Özgün eğlence anlayışı, bembeyaz dekoru, uluslararası mutfağı ile unutulmaz bir geceye imza attı.

Bundan tam 20 yıl önce “hayatı kutlama” mottosuyla Miami Beach Ocean Drive’da kurulan Nikki Beach, St Tropez, İbiza, Koh Samui, Dubai gibi lokasyonlardan sonra Bodrum Torba’da kaliteli eğlence arayanların ilk destinasyonu haline geldi. Nikki Beach yaşam tarzının özünde yer alan iyi müzikle, dünyanın her yerinde misafirlerine kesintisiz eğlenceyi sunuyor.

Eğlence standartlarını yeniden belirleyen Nikki Beach, Bodrum’daki ikinci yılını 21 Temmuz’da düzenlediği White Party ile kutladı. Davete, iş, sanat, cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Nikki Beach Bodrum, White Party’de davetlilerine enerjinin hiç düşmediği hit müzikler ve görkemli kostümlerle dans şovları, saksafon ve perküsyon performansları ile Bodrum’un en eğlenceli gecesini yaşattı.

DJ Mert Yenidünya-DJ Mademoiselle Sabah-DJ Antonio

Dünyaca ünlü Nikki Beach Dubai’nin Resident DJ’i Mademoiselle Sabah ve Nikki Beach Marbella’nın Resident DJ’i DJ Antonio ve Nikki Beach Bodrum’un Resident DJ’i Mert Yenidünya performanslarıyla müziğin ritmi yükseldi.

Carlton Jumel Smith

Nikki Beach’in master şeflerinin geceye özel hazırladığı lezzetli yemekler, özel ikramlar ile damaklarda da bu kutlamayı yaşattı. Deneyimli mixolojistlerin elinden çıkan signature kokteyller ise gece boyu eğlenceye eşlik etti.

Maya Azucena

CEVAP VER