Messe Frankfurt Automechanika teknesi, geçtiğimiz yıl katılmış olduğu yarışlarda 29 Ekim Cumhuriyet Kupası’nda ve Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi’nde birincilik, İYK Altın Kilit Yat Yarışı’nda üçüncülük elde ederek büyük bir başarıya imza attı.

Messe Frankfurt Istanbul, Turkcell organizatörlüğü kapsamında, 11 – 14 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Boğazı’nda 16. kez düzenlenecek olan “Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2017” yarışı için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Toplam 30 ülke’den 100 farklı teknenin katıldığı yarışların iddialı ekiplerinden Cenoa Sailing, yeni bir başarı daha elde etmek istiyor.

Dünyanın dört bir yanından tekneler ve ekiplerin yarışacağı “Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2017”, antrenman yarışlarının ardından Caddebostan açıklarında cuma ve pazar günü yapılacak şamandıra yarışları ile kıyasıya bir mücadeleye ev sahipliği yapacak.

Temmuz ayında toplam 2 yarışa daha katılarak ilk dönem yarış sezonunu tamamlayacak olan Automechanika Istanbul imzalı tekne, ikinci dönem Eylül-Ekim-Kasım ve Aralık aylarındaki yarışlara hazırlanacak.

CEVAP VER