Kendi gündemlerindeki konuları tek tek masaya yatırıp konuklarına düşündürücü sorular sorarak dost muhabbetlerinin içine izleyenleri çeken Meriç Aral ve Efe Tunçer’in Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan programları Teras Noir’ın bu haftaki konuğu Melisa Şenolsun oldu. 

Meriç Aral ve Efe Tunçer’in terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla yapmaya başladıkları, izleyenleri samimi, eğlenceli ve düşündürücü filtresiz bir dost muhabbetine dahil ettikleri, Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan ‘Teras Noir’ programına bu hafta Melisa Şenolsun konuk oldu.

Ne zaman seçmediğim bir iş olsa kesin tutuyor

Melisa Şenolsun, her hafta ilginç sorularıyla konuklarını ters köşe yapan Meriç Aral ve Efe Tunçer’in “Hayatta, hayatı kaçırdığını düşündüğün ya da keşke bu olsaydı dediğin anlar var mı? sorusuna “O kadar çok var ki hatta eğer ben size terapistlik yapacaksam konuları seçmek gerekecek. Doğadaki bütün yanlış kararları ben alıyorum gibi bir hisse kapılıyorum hatta. Ben astrolojiye acayip inanan biriyim; burcum Terazi, yükselenim Akrep, haritam da inanılmaz derecede karışık. Dolayısıyla ben sürekli birçok işten birini seçiyorum ve diğer işler yayınlanmaya başlayınca ‘Evet yine harika bir karar aldım’ diyorum çünkü ne zaman seçmediğim bir iş olsa kesin tutuyor ve o sezon ekranlarda estiriyor. Elbette her zaman kalbimin sesini dinleyerek projeleri seçiyorum ama bu durumdan da kaçamıyorum.” cevabını verdi.

“Film veya tiyatro projelerinde daha özgürsün”

Melisa Şenolsun, Efe Tunçer’in “İşsiz olduğunda kendini daha eksik hissediyor musun?” sorusuna “Zaman zaman eksik bazen de daha dolu dolu…Ama bazen hem ruhumu hem de çevremdekileri beslediğimi hissettiğim de oluyor hani ‘Vay be ben böyle biri miyim?’ de diyebiliyorsun. Çünkü ancak öyle zamanlarda kendini besleyebiliyorsun, hobilerine vakit buluyorsun, bir sürü şey yapıp gerçekten üretebiliyorsun çünkü vaktin oluyor her şeye. Tabii ki film veya tiyatro projelerinde daha özgürsün ve bir alanın var ama dizi işinde çok hızlı ve kısıtlı zamanda üretebildiğin için katabildiğin kadar katmaya çalışıyorsun dolayısıyla yoğunken de yalnızca işini yapmaya odaklanıyorsun.” cevabıyla Meriç Aral ve Efe Tunçer’e dürüst açıklamalarda bulundu.

Her Pazartesi Zorlu PSM YouTube kanalından izlenen Teras Noir’ın Melisa Şenolsun’un konuk olduğu bölümünün tamamı için;

https://www.youtube.com/watch?v=DBmOc_q6B4Q

CEVAP VER