Gayrimenkul dünyasında satışlarda dünya şampiyonu olup büyük ödüllerle dönen Evrim Kırmızıtaş, kariyerindeki başarı sırrının “odaklanmak”, annelikteki başarı sırrının ise “özveri” olduğunu söylüyor.

Evrim Kırmızıtaş Başaran, 2016 yılı Amerika ve Kanada hariç tüm danışmanlar arasında gayrimenkul satışında 120.000 danışman içerisinde dünya birincisi olarak Türk bayrağını dalgalandırmanın gururunu yaşadığını ifade etti.

Dünya birincisi ve Diamond Club ödüllü

Ödülün ardından İstanbul’da yaptığı konuşmada kadınların sektörde daha özverili çalıştığını söyleyen Evrim Kırmızıtaş, anne ve iş kadını olarak her iki alanda da başarılı olmak için çalıştığını vurguladı. Anne olmanın başlı başına bir iş olduğunu belirten Kırmızıtaş, her kadının hem eşine hem de çocuklarına karşı büyük sorumlulukları olmasına rağmen, kuvvetli bir özveri ile kariyerlerinde de başarılı olabileceklerini ve bunun için çok çalışmaları gerektiğini anlattı: “Başarmak, insanı daha çok motive ediyor. Bana sırrımı sorduklarında; kariyerimdeki başarı sırrının ‘odaklanmak’, annelikteki başarı sırrımın ise ‘özveri’ olduğunu söylüyorum.”

CEVAP VER