Güzellik sektörünün popüler markası San Kuaför, beşinci yaşını bir talihli müşterisine otomobil hediye ederek kutladı.
5. yılına özel olarak Nisan ayında başlattığı ve toplamda 18856 kişinin çekilişe hak kazandığı otomobil kampanyasını muhteşem bir davetle noktalayan San Kuaför,  bir şanslı müşterisini BMW 1.18 sahibi yaptı.
Geçtiğimiz gün  San Kuaför Acıbadem şubesinde Ivana Sert sunuculuğunda,  Beyoğlu 2. Noteri Baş Katibesi İlknur Alınpak Göçmenli, Milli Piyango İdaresi Kadıköy Şube Müdürü Mustafa Pan ve seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, sürprizlere de ev sahipliği yaptı. Talihliye ”İyi günlerde kullansın, Allah kaza bela göstermesin.” temennisinde bulunan Ivana Sert ”Kaç vitesti bu?” sorusu ile herkesi kahkahalara boğdu. Tamda bu anlarda kendisine peruklu bir sürprizde yapan San Kuaför’ün ortaklarından Yusuf Yalmancı ”Bu soruya Ivana Sert olarak cevap vereceğim.” diyerek herkesi bir kez daha güldürmeyi başardı. Kendisine sarı perukla sürpriz yapan Yusuf Yalmancı’ya ”Vallahi benden daha güzel oldun. Bugün sana buradan bir kısmet bulmak lazım.” sözleri ile takılan Ivana Sert, bu esprili diyalogların ardından davete katılan hayranları ile bol bol öz çekim yaptı.
Otomobilin dışında davete katılanlara ”Ombre, Sombre, Kalıcı Oje vb.” uygulamarın da hediye edildiği etkinlik sonunda ortak bir açıklama yapan San Kuaför’un ortakları Yusuf Yalmancı, Selami Ersoy ve Recep Kolay ”Uzun bir kampanya dönemi sonunda bir kişiyi otomobil sahibi yaptık. Biz bu yola çıkarken bir misyon, bir vizyon belirledik. Sadece bir güzellik merkezi olmak istemedik. İnsanları mutlu etmeyi seviyoruz. Müsterilerimiz bu kapıdan çıkarken daima mutlu olsun istiyoruz.” ifadelerini kullandılar.

CEVAP VER