Piyasaya çıktığı 2004 yılından bu yana erkeklerin ilk tercihi olan Boxer Dergisi, ara vermiş olduğu yayın hayatına güçlenmiş kadrosu ve yenilenen içerikleriyle yeniden başladı.

“Erkekler Boxer okur” sloganıyla yola çıkarak kısa zamanda “Türkiye’nin En Çok Satan Erkek Dergisi” unvanını kazanan Boxer, yarattığı marka algısını dopdolu içeriklerle daha kaliteli hale getirmeyi sürdürüyor. Tarafsız ve bağımsız yayın politikası ilkesiyle çizgilerinden asla ödün vermeyen derginin kadrosu deneyimli gazetecilerden ve editörlerden oluşuyor.

Ekim ayında yenilenmiş yüzüyle www.boxerdergisi.com.tr adresinde dijital yayın hayatına başlayan Boxer’da otomobilden teknolojiye, spordan modaya, kültür & sanattan sağlıklı yaşama pek çok farklı alanda erkekler için ilgi çekici içerikler yer alıyor. Kısa sürede aylık ortalama 1 milyonun üzerinde tekil ziyaretçiye, 8 milyonun üzerinde sayfa gösterimine ulaşan dijital platform, her geçen gün okuyucu sayısını arttırmaya devam ediyor.

2018 yılı içerisinde basılı yayın hayatına yeniden dönmeyi sabırsızlıkla bekleyen Boxer Dergisi, geçmiş dönemdeki başarısını katlayarak arttırmayı hedefliyor.

CEVAP VER