KKTC Başbakanı Tufan Erhürman 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Erhürman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Barışın, sevginin, umudun ve kardeşliğin simgesi olan çocuklarımıza güzel bir gelecek umuduyla tüm çocuklarımızın bayramını kutlarken, onlara bugünden daha güzel yarınlar bırakma gayesiyle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Erhürman’ın 23 Nisan mesajı şu şekilde:

“Çocuklarımızın başarılı, sağlıklı, huzurlu ve mutlu olması hepimiz için önemli olmakla birlikte, nitelikli bir eğitim almaları, kendilerini geliştirmeleri, hayatın tüm güzelliklerini yaşayabilmeleri ve her zaman gülebilmeleri için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz.

Kıbrıslı Türklerin geleceği, bugünün çocuklarının yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile aydınlık olacaktır. Barışın, sevginin, umudun ve kardeşliğin simgesi olan çocuklarımıza güzel bir gelecek umuduyla tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarken, onlara bugünden daha güzel yarınlar bırakma gayesiyle çalışmaya devam edeceğimizin sözünü veriyor, bu vesileyle bu günü çocuklara armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyorum.”

CEVAP VER