İstanbul’un gözle mekanlarından Chin Chin’de geçtiğmiz gün genç şarkıcı Selen Servi  sahne aldı. 70’lerden günümüze kadar söylediği pop şarkılarla mekandakileri eğlendiren Servi performansıyla da tam not aldı. Gecenin en büyük sürprizini Ceyda hanımın oğlu Alattin  yaptı. Sevgilisi Zehra Çilingiroğlu’nu annesinin doğum gününe getiren Alaattin Kadayıfçıoğlu, onlarla birlikte eğlenip pasta üfledi.

Chin Chin’in sahibesi Aslı Pehlivanlar’ın yakın arkadaşı Ceyda Kadayıfçıoğlu’na hazırladığı sürpriz doğum günü davetine yaklaşık 20’ye yakın bayan arkadaşı eşlik etti. Gecenin en büyük sürprizini Ceyda hanımın oğlu Alattin  yaptı. Alattin sevgilisi Zehra Çilingiroğlu’nu annesinin doğum gününe getirerek birlikte eğlenip pasta üflediler. Doğum günü sebebi ile ilk kez Zehra sevgilisinin annesi ile objektiflere takılmış oldu. Zehra Çilingiroğlu müstakbel kayınvalidesinin doğum gününe gelirken eli boş gelmeyerek güzel bir taşlı küpe hediye etti.

Zehra Çilingiroğlu – Alaaddin Kadayıfçıoğlu

Gecenin ikinci sürprizini doğum günü sahibi Ceyda Kadayıfçıoğlu yaptı. İşlerinden dolayı yurt dışında olduğundan doğum gününe gelemediği yakın arkadaşı Aslı Pehlivanlar’ın doğum günü için pasta hazırlatarak arkadaşına mini bir kutlama yaptı. “Kardeşim doğum gününde yanında olamadım. Bugün tekrardan ben de sana pasta üfletmek istedim. İyi ki doğdun benim can kardeşim, kalbi güzel dostum. Seni seviyorum” sözleri yazılı olan pastada mumları üfleyen arkadaşlar  gecede bol bol hatıra fotoğrafı çekilerek eğlendiler. 

Feyda Güneş – Ceyda Kadayıfçıoğlu – Aslıhan Şentürk – Esra Öztürk – Hümeyra Ökçün
Selen Servi
Ceyda – Alaaddin Kadayıfçıoğlu – Zehra Çilingiroğlu

CEVAP VER