Türk Sanat Müziğin Divası Bülent Ersoy ve ünlü sanatçı Fatih Ürek önceki gün Günay Restaurant’ta sahne aldılar. Türk müziğin iki muhteşem sesi, peş peşe çıktıları sahnede müzikal bir şölene imza attılar.

EN BÜYÜK SERVETİM SEVDİKLERİM

Sahneye çıkmadan önce basın mensupların sorularını yanıtlayan Ersoy, “Bu gece içerisi yine tıklım tıklım dolu. Şükürler olsun Rabbime… Benim en büyük servetim sevdiklerim…” dedi. Gülşah Saraçoğlu imzalı beyaz leopar desenli kostümü ile ilgili ise “Benim canım Gülşah’cım bana özel olarak bu elbiseyi hazırladı. Bu gördüğünüz elbise otuz beş metre”diyerek muhabirleri güldürdü. 

Muhteşem gecenin açılışını ‘Yaranamadım’ şarkısı ile yapan Diva, “Bu gece sizler sayesinde içim kıpır kıpır beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim” diyerek sevenlerini selamladı. Ersoy sahnesinin bir bölümünde kendisi ile düet yapmak isteyen arap asıllı olduğu öğrenilen yabancı bir hayranını kırmayıp sahne davet ederek birlikte ‘Geceler’ şarkısını seslendirdi.  Dinleyiciler arasında bulunan bir müziksever ayağa kalkarak Diva’ya “Senden öğrenecek çok şeyimiz var Allah seni başımızdan eksik etmesin her zaman başı tacısın” diyerek Ersoy’a olan sevgisini dile getirdi. Bülent Ersoy bu sözler karşısında hayranına sahneden seslenerek” Tabi ki benden öğreneceğin çok şey var Mektep gibi kadınım, teşekkür ederim bu güzel sözleriniz için “diyerek hayranına teşekkür etti.

Gecenin ikinci bölümünde sahne alan Fatih Ürek ”Diva’nın bıraktığı sahneye çıkmak çok büyük bir şeref ” diyerek Bülent Ersoy’a olan sevgisini dile getirdi. Yaklaşık bir saat sahnede kalan Ürek,  muhteşem geceyi sevilen parçalarından “Hayde” şarkısını seslendirerek sonlandırdı.

 

CEVAP VER