Üstün Buderus uzmanlığının 10 yıllık garanti ile pazara sunduğu Logatrend C-Profil R panel radyatör, enerji verimliliğine odaklı teknolojisiyle kullanıcılara yüksek performans imkanı sağlarken kompakt tasarımıyla yaşam alanlarına estetik katıyor.

Isıtma sistemleri sektöründe 300 yıla yakın uzmanlığa sahip Buderus’un yüksek kalite kriterleri göz önünde bulundurularak pazara sunulan Logatrend C-Profil R panel radyatör, doğrudan su kanallarına kaynak yöntemi ve çift konvektörlü yapısı sayesinde yüksek enerji verimliliği sağlıyor. Buderus uzmanlığını seçerek, maksimum verim ve estetik kullanım konforunu tercih eden kullanıcılar böylece uzun yıllar rahat edecekleri konforu yaşıyor.

10 yıl garanti ile pazara sunuldu

Tüm Buderus radyatörlerde olduğu gibi, 13 bar altında test edilerek kalitesi garanti edilen ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi denetiminde üretilen Logatrend C-Profil R, üstün boya kalitesi sayesinde darbelere, korozyona ve diğer tüm çevre koşullarına karşı yüksek dayanıklılığa sahip. Rengini uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi koruyan radyatör, 10 yıllık garantiyle pazara sunuldu.

Farklı boyutları ve yüksek kaliteli boyası sayesinde her eve uyum sağlıyor

Logatrend C-Profil R radyatörler, farklı boyutlardaki yaşam alanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için 300 mm’den 900 mm’ye kadar değişen yükseklik ve 400 mm’den 3.000 mm’ye kadar farklı uzunluklarda üretiliyor. RAL 9016 renkli su bazlı astar boya ile boyanarak fırınlarda kurutulan sonra epoksi polyester toz boya ile bir kez daha kaplanıyor. Boya kalitesi sayesinde yüksek dayanım sunuyor. Böylece eve uyum sağlayan rengini ilk günkü gibi uzun yıllar koruyor. Duvar montaj gereçleri, konsol plastikleri ve tapalardan oluşan kolay montaj seti ise kurulum kolaylığı sağlıyor.

 

 

CEVAP VER