Bocchi, Las Vegas’ta düzenlenen 2023 KBIS Uluslararası Banyo Mutfak Fuarı’ndan iki büyük ödülle döndü. Dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerinin katıldığı, Kuzey Amerika’nın en büyük ve en prestijli banyo mutfak fuarında Bocchi hem mutfak ürünleri kategorisinde Altın Ödül’e hem de “Best of KBIS” ödülüne değer bulundu

Baveno altın değerinde

Seramik sağlık gereçleri alanında Türkiye’den ABD’ye ihracatta ilk sırada yer alan Bocchi, 2023 KBIS Uluslararası Banyo Mutfak Fuarı’nda sergilediği yeni ürünlerle büyük beğeni topladı ve iki önemli ödüle sahip oldu. Şubat ayında Las Vegas’ta düzenlenen KBIS Fuarı, Kuzey Amerika’nın banyo ve mutfak ürünleri alanında en köklü organizasyonu olarak biliniyor. Bu yıl dünyanın farklı ülkelerinden 475 stantta binlerce yeni ürünün sergilendiği fuarda, Bocchi, Baveno Gizli Eviye Sistemi ile Best of KBIS Product Kitchen Gold” ödülünü alırken, fuarın büyük ödülü “Best of KBIS Show”un sahip oldu.

Hedef ABD’de 1 numara olmak

Bocchi Genel Müdürü Serkan Ak ödülle ilgili olarak şunları söyledi“Seramik eviyelerimiz ile şu an Kuzey Amerika’da yüzde 10 pazar payına sahibiz. Uzun yıllardır aktif olarak yer aldığımız KBIS ise, Kuzey Amerika pazarında mevcut ve potansiyel müşterilerimize tüm ürünlerimizi sunduğumuz önemli bir organizasyon. Fuarda sergilediğimiz, mutfak kategorisinde bize altın ödül kazandıran Baveno eviye, son teknolojiyle üretilmiş hem yeni hem de yenilikçi bir ürün. Çok yakında dünya mutfakları Baveno ile tanışacak.” 

Beş kıtada 73 farklı ülkeye ihracat yaptıklarını belirten Serkan Ak, Üretimdeki gücümüz, tasarım, renk ve inovasyon konularındaki deneyim ve titizliğimiz, uluslararası alanda tüketicinin tercihlerine en iyi yanıt veren seramik sağlık gereçleri markalarından biri olmamızı sağlıyor. Önümüzdeki dönemde inovasyon ve tasarımı buluşturan ürünlerimizle ABD’de seramik mutfak eviyesi pazarında bir numara olmayı hedefliyoruz” dedi.

KBIS, sektörü trendlerle buluşturuyor

Kuzey Amerika’nın en büyük mutfak ve banyo fuarı KBIS (Kitchen&Bath Industry Show) kâr amacı gütmeyen ulusal bir birlik bünyesinde gerçekleşiyor. Mutfak ve banyo endüstrisinin tüm alanlarından yaklaşık 50 bin üyesi bulunan birlik düzenlediği eğitimler ve organizasyonlarla sektörel altyapının gelişimine yön veriyor. KBIS de bu çerçevede her yıl dünyanın dört bir yanından mutfak ve banyo tasarımcıları, iç mimar ve mimarları ağırlıyor; mutfak ve banyo ürünlerinden ekipman ve mobilyalara, birçok ürünün sergilenmesini, son teknoloji ile üretilen trend ürünlerin profesyonellere tanıtılmasını sağlıyor.

CEVAP VER