Ana Sayfa MAGAZİN Birlikte akşam yemeği yediler MAGAZİN Birlikte akşam yemeği yediler By Haber Ola - Eylül 23, 2022 245 0 Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Yakışıklı oyuncu Cansel Elçin ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Zeynep Tuğçe Bayat’a akşam saatlerinde geldikleri Kanyon’da rastladık. Bir süre Kanyon’da dolaşan ikili daha sonra akşam yemeği için Gina’yı tercih etti. İLGİLİ İÇERİKLERYAZARIN DİĞER İÇERİKLERİ KÜLTÜR SANAT Beauty of Turkey Kraliçesi Yaren MAGAZİN Models of Turkey 2024 Ankara Fashion Week muhteşemdi MAGAZİN Nur Sönmez yaklaşan yaz sezonuna damgasını vurdu CEVAP VER İptal