Referandum çalışmaları Altındağ’da tüm hızıyla sürüyor. Her gün vatandaşlarla buluşan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, sivil toplum örgütleri ile görüşmeyi de ihmal etmiyor. Altındağ Müteahhitler Derneği’ni ziyaret eden Başkan Tiryaki, Altındağ’ın gelişmesinde müteahhitlere çok önemli görevler düştüğünü hatırlattı ve Türkiye’nin bu kritik sürecinde ‘Güçlü Türkiye’ için müteahhitlerin izleyeceği yolun önemine değindi.

“Halk en doğru kararı verecektir.”

AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan’ın da bulunduğu toplantıda, referandum süreci değerlendirildi. “Önce Memleket Tabi ki Evet” sloganı ile konuşmasına başlayan Murat Alparslan, yeni sistemin Türkiye’ye faydalarını anlattı. Yaklaşık 100 kişinin yer aldığı toplantıda Türkiye’nin dünya siyasetinde çok önemli bir noktaya geldiğinin altı çizildi. Bu büyümenin devam etmesi için halkın sandık başında en doğru kararı vermesi gerektiği üzerinde duruldu

Altındağ Müteahhitler Derneği Başkanı Erdal İpek’in ev sahipliğinde gerçekleşen programa AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca ve Altındağ Belediyesi Başkan Yardımcısı Cebrail Aslan ve çok sayıda müteahhit katıldı.

????????????????????????????????????

CEVAP VER