Geçtiğimiz ay muhteşem bir düğünle evlenen ve samimi aşklarıyla Türkiye’nin en sevdiği çiftlerden biri olan Aydilge ve Utku Barış Andaç, Evos Angels dergisinin kapak yıldızı oldu. 

Dergi okuyucularının Yılın Çifti seçtiği Aydilge ve Utku Baruş Andaç, derginin kapak çekimleri için objektif karşına geçtiler. Aşk dolu karelerle kendilerini yılın çifti seçen dergi okuyuculara büyük bir sürpriz yapan ikili, çekimlerin ardından gerçekleştirilen özel röportajda da evlilikleriyle ilgili soruları içtenlikle cevapladılar.

Çocuk Konusunda Çok Hassasız…

Ülkemizde Şirket Kurar Gibi Yuva Kuran İnsanlar Var…

Evliliğin aşkı öldürdüğüne inanmadıklarını söyleyen çift, asıl insanların aşkı öldürdüğünü ve suçu da evliliğe attıklarını dile getirirken, özellikle hayranları tarafından sıkça yöneltilen ”Çocuk yapacak mısınız?” sorusunu da ”Ülkemizde birbirini sevmeyen, sırf evli oldukları için bir arada duran, şirket kurar gibi yuva kurup evlilik yapan, belki çocuk sahibi olursak evlilik kurtulur diye çocukları can simidi olarak gören insanlar var. Biz bu konuda çok hassasız. Yüzde yüz kendimizi hazır hissetmeden, dünyaya bir can getirmek asla yapmayacağımız bir şey” sözleri ile yanıtladılar.

Öte yandan röportajda Geçmiş yaşamlarında da beraber olduklarına inandıklarını ve her açıdan ruh ikizi olduklarını söyleyen çift, spiritüel konulara duydukları ilgiden bahsederek, aşk ve çekim yasası ile ilgili ilginç düşüncelerini de paylaştılar.    

CEVAP VER