Çankaya Belediyesi ilçe genelindeki asfalt çalışmalarını koordineli bir biçimde sürdürürken Aşıkpaşa Mahallesi’ndeki sokakları da bir bir asfaltlıyor.

Asfalt sezonuna hızlı bir giriş yapan ve her yıl belirlediği hedefin üzerinde asfaltı Çankaya sokaklarına seren Çankaya Belediyesi tam kaplama, onarım ve yama çalışmalarıyla ilçenin çehresini değiştiriyor. İlçe genelinde asfaltsız sokak bırakmamak için kavurucu sıcaklarda da çalışmalarını sürdüren Belediye, şimdi de Aşıkpaşa Mahallesi’ndeki sokakları asfaltlıyor.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in göreve geldiği günden bu yana Çankaya sokaklarında asfalt ve kaldırım sorunu yaşanmayan bir ilçe oluşturmayı hedefleyen ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdüren Çankaya Belediyesi; aralarında Birlik, Çiğdem, İlkadım, Keklikpınarı, Mutlukent, Osman Temiz, Yıldızevler, Cevizlidere, Gökkuşağı, Nasuh Akar, Kırkkonaklar Mahallerinin de bulunduğu 24 mahalleyi asfaltla kaplarken Aşıkpaşa’da da hummalı çalışmalarını sürdürüyor.

Bu yıl hedef olarak belirlediği 150 bin ton asfalt rakamına şimdiden yaklaşan ve sıcak havaya rağmen vatandaşlara hizmet etmeye devam eden ekipler, her geçen gün çalışmalarına yeni mahalleler ekliyor. 

CEVAP VER