adL+CENGİZ ABAZOĞLU 2018 İlkbahar-Yaz ‘Color Fest’ Koleksiyonu Çırağan Palace Kempinski’de görücüye çıktı. 

İlk kez defile yapıyormuşçasına çok heyecanlı olduğunu söyleyen Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu, “Güzel arkadaşlarım Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Azra Akın tasarımlarıma hayat verdi. Defilede yer alan extreme sporcularının show performansı ile şehir hayatının hızını vurgulayarak renklerle pozitif ve dinamik enerjiyi tasarımlara yansıttık’’ dedi.

ÜNLÜ İSİMLER KATILDI

Renklerin dansıyla izleyenleri etkisi altında bırakan defileye Ziynet Sali, Ebru Şallı, Feryal Gülman, Işıl Reçber, Hakan Akkaya, Gül Gölge Saygı, Burcu Ziyal,Yelda Tiftik, Zeynep Ilıcalı, Esra Oflaz Güvenkaya, Aslı –Kaan Cüreklibatır gibi sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı.

DOĞANIN TÜM GÜZEL RENKLERİ

Defileyle ilgili görüşlerini paylaşan Cengiz Abazoğlu, ‘‘İlham aldığımız renklerin, ruh haline etkisini ve insanların yaşam stillerine nasıl yansıdığını biliyoruz. Biz de bu sezon çok renkli ve farklı birçok kadın hayal ettik. Kadın yaşamını güzelleştirmek ve kolaylaştırmak asıl amacımız olunca ‘‘Color Fest’’ kendini önce kağıt üzerinde sonra da kumaşlarda gösterdi. Doğanın tüm güzel renklerini, dinamizmi şehir hayatına yorumladım’’ ifadelerini kullandı.

RENKLERİN DANSI

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık da, ‘‘Her sezon farklı heyecanlar yaşadığımız çalışma süresince, renklerin enerjisi bizi yine çok güzel yerlere getirdi. Cengiz Abazoğlu’nun tasarımlarıyla renklerin dansı, kadının farklı ifadelerini ortaya çıkardı. ‘‘Color Fest’’ pozitif enerjisiyle birçok ruh hallerinde kadınlara sesleniyor.’’ dedi.

CEVAP VER