İzmir Demokrasi Üniversitesi ve Atlas Mutluel Sigorta işbirliği ile öğrencilerin istihdama kazandırılmasına yönelik gerçekleştirilen çalışmada; üniversitenin Meslek Yüksekokulu Finans Bankacılık ve Sigortacılık bölümü, Bankacılık ve Sigortacılık programı bitirerek dereceye giren öğrenciler firma tarafından istihdam edilmek üzere mülakata alındılar.

Atlas Mutluel Sigorta, İnsan Kaynakları Danışmanı Nevin Çine’nin İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörü, Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER’e gerçekleştirdiği ziyaretinde, meslek yüksek okulu yönetiminden ve  ilgili bölüm hocalarından bilgiler alarak, işbirliğinin gelecekte de güçlendirilerek geliştirilmesi yönünde görüş alışverişinde bulundu.
Rektör, Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER, Atlas Mutluel Sigorta ile yapılan işbirliğinden ve mezun öğrencilerinin sektöre kolaylıkla adım atmalarından duyduğu memnuniyetten bahsederek, bu durumun üniversitenin diğer bölümleri içinde geçerli olduğunu vurguladı.
Toplantı, çekilen fotoğrafların ardından, öğrencilerin Atlas Mutluel Sigorta, İnsan Kaynakları Danışmanı Nevin Çine’nin öğrencilerle görüşmeler yapmasıyla son buldu.

CEVAP VER