Çilek Mobilya sponsorluğunda, Türkiye Binicilik Federasyonu izni ve Tabiat Binicilik Merkezi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Çilek Kupası Equifun ve Engel Atlama Müsabakaları tamamlandı.

9-10 Ekim tarihlerinde 55 binicinin katılımıyla düzenlenen Çilek Kupası Equifun ve Engel Atlama müsabakalarında; PI, PII, PIII, Yeni ve Yıldız Biniciler, Genç, Genç Yetişkin ve Yetişkin Biniciler, iki gün boyunca Equifun ve Sırık Parkur ile 60 cm, 70 cm, 85 cm, 90 cm ve 100 cm engel atlama kategorilerinde yarıştılar.

10 Ekim Pazar günü sabah 10.00’dan itibaren başlayan final günü ise oldukça heyecanlı geçti. İki gün boyunca süren toplam 12 müsabakada koşan binicilere kupa ve madalyaları Çilek Mobilya yöneticileri tarafından verildi.

Çocukları binicilik, satranç, futbol, tiyatro gibi birçok alanda desteklediklerini ve farklı alanlarda da destek olmaya devam edeceklerini söyleyen Çilek Mobilya Basın Sözcüsü Vasfiye Çilek; çocukların kişisel gelişimine katkıda bulunacak spor dalları ve etkinliklerde Çilek markası olarak yer almaktan büyük heyecan ve gurur duyduklarını belirterek sözlerini tamamladı.

CEVAP VER