Beypazarı Belediyesi, On bir ayın Sultanı Ramazan ayının başlaması ile birlikte ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtımına başladı. Tespit edilen yaşlı ve ihtiyaç sahibi ailelerin iftar sofralarına periyodik olarak her gün sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirecek olan Beypazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tek tek kapıları çalmaya başladı.

Beypazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü her an olduğu gibi Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi aileleri yanında. Dev kazanlarda özenle hazırlanan çeşit çeşit sıcak yemekler özel olarak tasarlanan kaplarda ihtiyaç sahibi ailelere ikram ediliyor. Hazırlanan yemekler paketlenerek kurulan ekiplerle iftar öncesinde Beypazarı’nın dört bir yanındaki ailelere ulaştırılıyor.

Belediye olarak her zaman ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olduklarını ifade eden Başkan Kaplan, “Beypazarı Belediyesi olarak bu yıl da ihtiyaç sahibi hemşerilerimize iftar öncesi sıcak yemek dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Pişirilen yemekler özenle paketlenerek daha önceden belirlenen ailelerin evlerine teslim ediliyor. Pandemi şartları ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde daha önceden tespit etmiş olduğumuz ihtiyaç sahibi hemşerilerimizin evlerine ramazan ayı boyunca iftarlarını açmak üzere sıcak yemeklerini ulaştırmaya başladık. Allah izin verirse Ramazan ayında her gün sıcak yemek ikramımızı sunmuş olacağız. Beypazarı Belediyesi olarak her zaman kendilerinin yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Beypazarlı hemşerilerimin mübarek ramazanı ayını tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

CEVAP VER