Kerkisolfej’in düzenlediği Bodrum Antik Tiyatro BtcTurk PRO sahnesinde  önceki akşam yoğun istek üzerine ikinci kez ünlü sanatçı Ayta Sözeri, çok sevilen “Açıkhava’da Gazino” konseptiyle sahne aldı.

Sevenlerinin karşısına siyah taşlı bir elbise ile çıkan Sözeri, güçlü sesinin yanı sıra sahnedeki danslarıyla da hayranlarından büyük alkış aldı. Sahnede ki danslarım nasıl beğeniyor musunuz? Sözleriyle sevenlerine seslenen Sözeri, “Bazen rüyalarımda Shakira gibi dans ediyorum” diyerek müzikseverleri kahkahaya boğdu. Başarılı sanatçı kendisini dinlemeye gelenler arasında yer alan bir hayranın bileklik hediyesi kabul ederek teşekkür etti.

AYTA SÖZERİ SAHNE DE GÖZYAŞLARINI ZOR TUTTU

Konserinin ikinci yarısına çiçekli bir elbise ile çıkan Auta Sözeri, repertuarında yer verdiği birçok usta sanatçının parçalarını müzikseverlere hep bir ağızdan seslendirdi. Hakkı Bulut’un “İkimiz Bir Fidanız” şarkısını okurken duygu dolu anlar yaşayan Sözeri “Ben Almanya’da doğup büyüdüm, babamla arabada gezerken hep bu şarkıyı açardı. Babamla şarkıya eşlik eder, beraber söylerdik. Bazen bana kızıyorsunuz neden okuyorsun bu parçayı diye ama mutlulukta hüzünde bir duygudur” diyerek sahnede gözyaşlarını zor tuttu.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalarak muhteşem bir performansa imza atan Sözeri, programını “Yanayım Yanayım” şarkısı ile noktaladı.

CEVAP VER